Půdní schody

Půdní schody2019-01-30T13:03:34+00:00

Pokud chcete předejít problémům do budoucnosti dejte na kvalitu! Půdní schody to není jen prostředek jak se dostat do podkroví, ale je to i tepelný most k zimě a teplu, musí být parotěsné, s deklarovanou požární odolností, ošetřené speciální barvou nebo kovové a přitom elegantní. Prostě musí být Wippro.

Půdní schody Wippro

Schody Wippro tvoří svařený rám ze silného plechu, do kterého je zabudované vnitřní výkyvné zařízení. Tento systém funguje na kuličkových ložiskách a zajišťuje téměř neomezenou životnost. Půdní schody jsou uchyceny na výkyvném zařízení, jehož součástí jsou dvě pružiny.

Schody jsou dělené na tři části, které se na sebe skládají. Aby byla obsluha půdních schodů co nejjednodušší, jsou opatřené madlem, které je na pístu. To má funkci jednak napomáhat snadnému rozložení schodů a především bezpečnou chůzi nahoru s možností zapřít se.

Komfortní jsou i jednotlivé schodnice 36 cm široké a 12 cm hluboké pro pohodlný nášlap. Zároveň jsou schodnice opatřeny protiskluzným povrchem. Po složení celé půdní schody uzavírá víko, které je 4 cm silné a zateplené minerální vlnou Heralan.

Při uzavření se schody automaticky zaklapnou a díky uzavíracímu mechanismu uvnitř víka se i uzamknou a zajistí tak nemožnost vloupání z půdy do obytné části. Všechny modely jsou protipožární s odolností T30.

Nosnost schodů je 250 kg a v základu se nechají přizpůsobit na výšku místnosti 250 až 270 cm. Koeficient prostupu tepla U=1,2W/m2K. To vše s kvalitní epoxidovou úpravou v bílé barvě.

Modely se nechají opatřit automaticky otvíravým vrchním krytem. Velký význam má přídavná tepelná izolace krytu. Kryt zabraňuje vysypání nečistot z půdy přímo na obsluhu v případě, že na vnitřní straně se usadí vrstva prachu.

Značka Wipro nabízí svým zákazníkům půdní schody už téměř 50 let. Za tu dobu prošla výroba půdních schodů mnoha inovacemi. Výsledkem jsou současné produkty s vynikajícími vlastnostmi. V čem spočívá kvalita půdních schodů Wippro?

I když se Wippro – výrobce z horního Rakouska specializuje převážně na výrobky ze dřeva, u půdních schodů je tomu jinak. Dřevo samo o sobě není v případě půdních schodů příliš vyhovující. Kvůli požadavkům na stabilitu, zatížení, životnost a použití některých výkyvných prvků jsou Wippro půdní schody celokovové.

Zaujali jsme Vás? Neváhejte nás kontaktovat. Vyplňte a zašlete náš kontaktní formulář.

KONTAKTOVAT